Kategorie

Zboží.cz


Heureka.cz


Ceny.Odpadneš.sk


NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.


Navštívte Tabornickepotreby.cz v ShopMania


Navštivte Tabornickepotreby.cz v Artikul.cz

6,3 m Lining 220 g/m2 Zobrazit v plné velikosti

6,3 m Lining 220 g/m2

LiningVnitřní plášť týpí zavěšený na vnitřní straně tyčí od země do výšky cca 2m (kolmá výška od země uvnitř stanu. Šikmá stěna liningu je cca 2,2 m). Štěrbina mezi vlastním pláštěm a liningem tvoří "komín"(fyzik by řekl "ejektor"), kterým proudí vzduch. Vzniklá cirkulace ochlazuje za horka vnitřek týpí, při topení podporuje odvod kouře. 

Více informací

Dostupnost: 7 dní

5 090 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

11 other products in the same category:

LiningVnitřní plášť týpí zavěšený na vnitřní straně tyčí od země do výšky cca 2m (kolmá výška od země uvnitř stanu. Šikmá stěna liningu je cca 2,2 m). Štěrbina mezi vlastním pláštěm a liningem tvoří "komín"(fyzik by řekl "ejektor"), kterým proudí vzduch. Vzniklá cirkulace ochlazuje za horka vnitřek týpí, při topení podporuje odvod kouře. Za deště zabraňuje lining kapání vody z tyčí (samozřejmě pouze mimo střed týpí) a za chladu výrazně zlepšuje tepelnou pohodu.
Lining je zavěšen na šňůrách navázaných do kruhu na tyče uvnitř týpí. Spodní hrana liningu těsně přiléhá k zemi nebo dokonce leží asi 10cm na zemi (z praktických důvodů je spodní část liningu vyrobena z materiálu odolnému dlouhodobě vůči vlhku).
 Běžně postačí Lining z této lehké stanovky 220g/m2Silnější stanovku 320g/m2 můžete zvolit pokud předpokládáte hrubší zacházení (např. komerční tábory, cizí uživatelé bez patřičné úcty k věci apod).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Napište svůj názor